Kariera

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

Poznań
Twój zakres obowiązków
  • pełna obsługa ksiąg rachunkowych
  • kontrola merytoryczna dokumentacji oraz ich ewidencja księgowa
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • naliczanie listy płac, sporządzanie deklaracji ZUS
  • uczestniczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, INTRASTAT i inne)
  • przeprowadzanie zamknięcia rocznego
  • bieżąca sprawozdawczość GUS
Nasze wymagania
  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku
  • praktyczna znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • samodzielność, zaangażowanie, sumienność
Mile widziane
  • znajomość programu COMARCH OPTIMA i Płatnik
  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego
To oferujemy
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • warsztaty i spotkania integracyjne, szkolenia z rozwoju osobistego
  • praca w nowoczesnym budynku o wysokim standardzie
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego – różnorodność klientów
  • codzienna nauka w atmosferze wsparcia i dzielenia się wiedzą
  • wsparcie zespołu i team lidera, otwarta i szczera komunikacja
  • firma o 30-letnim stażu na rynku
  • firma rodzinna
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • lokalizacja blisko centrum Poznania, dogodny dojazd komunikacją miejską (autobus, pociąg)