O nas 2020-11-17T13:55:48+01:00

O nas

Kancelaria Doradców Podatkowych

Działa w Poznaniu od roku 1991 świadcząc usługi z zakresu podatków, księgowości, jak również płac i ZUSu. W kompetencjach naszej Kancelarii znajdują się ponadto inne usługi. Wymienić tu należy choćby pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej, doradztwo, sprawozdania do GUS czy pomoc w sporządzaniu dokumentacji kredytowej i leasingowej. Nasza Kancelaria współpracuje także z doradcami do spraw funduszy UE oraz kancelariami notarialnymi i radcowskimi. Szybko i profesjonalnie rozliczymy dotacje unijne, a także dotacje z Urzędu Pracy.

Kancelarię Doradców Podatkowych Bilans tworzą specjaliści posiadający nie tylko odpowiednie kwalifikacje, ale i wieloletnie doświadczenie praktyczne. Dzięki temu oferują profesjonalną i sprawną obsługę uwzględniającą indywidualne potrzeby oraz oczekiwania Klienta. Naszym atutem są nowoczesne i wygodne narzędzia pracy, które również w pełni dopasowujemy do Państwa potrzeb i przyzwyczajeń. Umożliwiamy przesyłanie dokumentów drogą internetową, jak i za pośrednictwem platformy Comarch ERP XT. Tradycjonaliści mogą jednak dostarczyć potrzebne dokumenty przesyłką bądź osobiście na terenie miasta Poznań.

Wybór pomiędzy księgowością własną, a tą świadczoną przez biura rachunkowe to dylemat wielu przedsiębiorców. Niewątpliwą zaletą korzystania z zewnętrznych usług księgowych jest oddanie rozliczeń w ręce ekspertów posiadających szeroką i zawsze aktualną wiedzę. Dzięki codziennej pracy jesteśmy na bieżąco z wciąż zmieniającymi się przepisami prawnymi i jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najkorzystniejsze rozwiązania. Biura rachunkowe są też dobrym wyborem ze względu na oszczędność czasu.

Kancelaria Doradców Podatkowych Bilans ma na celu zapewnienie możliwie komfortowej obsługi. Każdy z Klientów posiada własnego opiekuna, dzięki czemu ułatwiony jest szybki kontakt i rozwiązywanie wszelkich problemów odbywa się na bieżąco. Biura rachunkowe to dobra propozycja dla osób zapracowanych chcących mieć pewność prawidłowo wykonanych rozliczeń. Dokładamy starań, by oferowane przez nas usługi były wykonywane w sposób szybki i rzetelny oraz stanowiły odpowiedź na rosnące zainteresowanie usługami biur rachunkowych.

Bilans to jednak nie tylko biuro rachunkowe, ale także usługi doradcy podatkowego pomagającego dokonywać świadomych wyborów podatkowych. Rośnie też popularność takich usług jak reprezentacja w urzędach czy uczestnictwo w postępowaniach kontrolnych. Kompleksowość usług wyróżnia Bilans na tle oferty proponowanej przez biura rachunkowe na terenie miasta Poznań.

Pomimo, iż obszarem naszego działania jest przede wszystkim Poznań, do współpracy zachęcamy również podmioty z innych miast oraz z zagranicy. Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę w języku angielskim i niemieckim.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i zapraszamy na podstronę „Klienci”, gdzie znaleźć można rekomendacje Kancelarii Doradców Podatkowych Bilans.

Serdecznie zachęcamy do współpracy.

Aktualności