Rekomendacje 2019-01-30T14:39:44+01:00

Rekomendacje

Als mittelständischem Unternehmen in der Flurförderzeugbranche steht uns die Kanzlei BILANS Kancelaria Doradcy Podatkowego als langjähriger und zuverlässiger Ansprechpartner in Polen zur Seite.
Aufgrund der uns gegenüber geleisteten Beratung können wir die Kanzlei als einen erfahrenen, glaubwürdigen und sich hinsichtlich Kompetenz, Vielseitigkeit und Qualität auszeichnenden Partner empfehlen.

Arnold Vetter

Z Kancelarią Doradcy Podatkowego BILANS współpracuję w różnych formach od roku 2011. Rozpoczynając działalność gospodarczą dwa lata później, zdecydowałem się powierzyć księgowe i podatkowe sprawy swojej firmy właśnie tej, sprawdzonej Kancelarii. We wzajemnych kontaktach każdorazowo spotykam się z nieszablonową kompetencją, miłym i fachowym podejściem oraz – co chyba najważniejsze – rzetelną pomocą przy wszelkich kwestiach związanych z rachunkowością. Nie bez znaczenia pozostaje również szybkość działania, którą osobiście bardzo sobie cenię, a także profesjonalna obsługa w języku angielskim. Z czystym sumieniem polecam BILANS zarówno przedsiębiorcom stawiającym pierwsze kroki w biznesie, jak i tym, którzy mają ugruntowaną pozycję na rynku.

Piotr Gidel

Kancelaria Doradcy Podatkowego BILANS współpracuje z nami od 1999 r., sam ten fakt stanowi już niepodważalną rekomendację.
Kancelaria świadczy dla nas kompleksową obsługę z zakresu rachunkowości i księgowości. Pracownicy Kancelarii odznaczają się wysokimi kompetencjami, dużym zaangażowaniem w wykonywane obowiązki, a także wysokim poziomem kultury osobistej. Pracownicy i właściciel Kancelarii są zawsze chętni do pomocy zarówno w sytuacjach typowych jak i niestandardowych, niezależnie od pory dnia możemy liczyć na porady i wsparcie. Kancelaria reprezentuje nas również we wszelkich formalnościach związanych z Urzędem Skarbowym, ZUS, KRS i GUS. Z pełnym zadowoleniem, satysfakcją i odpowiedzialnością chciałbym wszystkim którzy chcą mieć spokojny sen i skoncentrować się na realizacji zawodowych celów, zarekomendować usługi świadczone przez Kancelarię Doradcy Podatkowego BILANS jako zaufanego rzetelnego partnera.
Podejmując współpracę z Kancelarią BILANS możecie Państwo spotkać się tylko z:
– rzetelnością

– wysoką kulturą obsługi

– życzliwością

– głębokim zaangażowaniem

– terminowością

– profesjonalizmem

– uczciwością

i za to wszystko z okazji 15 letniej rocznicy współpracy w imieniu Zarządu naszej firmy składam serdeczne podziękowanie.

Grzegorz Szulc

Współpracuję z firmą Kancelaria Doradcy Podatkowego Bilans od 14 lat. Zawsze była to obsługa profesjonalna, rzetelna, szybka i co również ważne miła i przyjazna. W innym przypadku zerwałbym współpracę, gdyż konkurencja na rynku jest ogromna.
W sytuacjach sporów z urzędami bądź dłużnikami zawsze do pomocy włączał się szef firmy, Pan Ryszard Śmidowicz. Natomiast w sytuacjach, gdy sprawa musiała być rozstrzygnięta w Sądzie, zawsze mogłem liczyć na pomoc w znalezieniu znakomitych i niedrogich prawników.Gorąco polecam!

Wacław Nowak

VETTER Polska Sp. z o.o., działająca na terytorium Polski od 2007 roku spółka-córka światowego lidera produkcji osprzętu do wózków widłowych VETTER Umformtechnik GmbH, od początku swego istnienia, niezmiennie korzysta z obsługi finansowo-prawnej Kancelarii Doradcy Podatkowego BILANS Ryszard Śmidowicz.
Pracownicy Kancelarii BILANS wykazali się przez ten czas dużą wiedzą, doświadczeniem oraz kreatywnością. Ponadto wielokrotnie – nierzadko z własnej inicjatywy – znajdowali rozwiązania nie tylko ułatwiające funkcjonowanie w gąszczu przepisów prawno-skarbowych, ale również skutkujące wymiernymi korzyściami dla VETTER Polska.
Sporym atutem Kancelarii BILANS jest również niezwykle serdeczny stosunek do klientów. Zakres usług świadczonych przez Kancelarię BILANS często wykracza poza ramy określone umową pomiędzy naszymi firmami, a mimo to w języku pracowników Kancelarii BILANS nie występuje zwrot „niemożliwe”. Indywidualne podejście do klienta, elastyczność oraz rzetelność to z pewnością cechy wyróżniające Kancelarię BILANS spośród wielu firm świadczących podobne usługi.
Duży wpływ na takie właśnie postrzeganie Kancelarii BILANS ma z pewnością fakt, iż jest to firma rodzinna, od lat funkcjonująca na poznańskim rynku i doskonale odnajdująca się nie tylko w zatrzęsieniu przepisów, ale przede wszystkim w polskiej rzeczywistości.

Jacek Pikosz

I am teaching English as a foreign language in Poznań. I approached Bilans to assist me with my end of year taxes. I couldn’t be happier with their services.Bilans went above and beyond what I expected from an accountant.I highly recommend them.

Chris Conlon

Z Biurem „BILANS” współpracuję od ponad 15 lat. Profesjonalna, bardzo kompetentna obsługa, mili i sympatyczni pracownicy, wspaniali szefowie. Współpraca z nimi jest dla mnie przyjemnością.

Tomasz Reysner

Od 11 lat jesteśmy klientami Kancelarii Doradcy Podatkowego BILANS Ryszard Śmidowicz. Współpraca układa się bardzo dobrze, a usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Terminowość, profesjonalizm i rzetelność to nie jedyne atuty Kierownictwa oraz Zespołu. Oprócz standardowych, sumiennie wykonywanych obowiązków można rownież liczyć na fachową poradę, wskazówki i pomoc z szeroko pojętej księgowości.

mgr Ewa Herkowiak

Z usług biura rachunkowego “Bilans” korzystam od wielu lat. Ze współpracy jestem bardzo zadowolona z uwagi na wysoki stopień profesjonalizmu, a także fachowe doradztwo. Działają sprawnie i terminowo. Personel cechuje duża kultura osobista, miły stosunek do klienta i gotowość pomocy.

Barbara Węgrzyn

Bilans has done the accounting for my firm for the last 3 years and in that time have consistently done a great job. They respond quickly to any requests and have a broad knowledge regarding tax issues. Professional, yet with personalised attention with always willing to help, they are a pleasure to work with. I highly recommend this firm.

Attila Sadik

We have been a very satisfied client of Bilans Kancelaria Doradcy Podatkowego R.Smidowicz since 2011. Our accountant, Agata has always provided excellent services, promptness in response and willingness to solve the urgent requests. Our emails and questions never go unanswered.
We would be more than happy in recommending Bilans to any foreign company that is looking for accounting office in Poland.

Tuomas Asunmaa

Bureaucracy and the tax system in Poland can be difficult for anyone, especially for foreigners like me. Bilans greatly assisted me with my tax returns and I would have had real problems without their service and knowledge.

Sam Bennett

Według mnie to jesteście tacy:
– profesjonalizm podparty wieloletnim doświadczeniem właściciela Pana Ryszarda Śmidowicza;
– terminowość
– miła i rzetelna obsługa

Marcin Musiał

Bardzo sobie chwalę korzystanie z usług Bilansu, ponieważ to co dla mnie ważne to szybka i nowoczesna obsługa księgowa. Z osobą obsługującą moją firmę jestem w stałym kontakcie mailowo – telefonicznym zatem nie tracę czasu na częste dojazdy do biura. Na każde zapytanie zawsze uzyskam fachową odpowiedź dodatkowo mam poczucie, że w pełni wykorzystuje prawa, które przysługują mi jako młodemu przedsiębiorcy. Na pierwszym spotkaniu zostały mi przedstawione plusy i minusy róznych form rozliczeniowych, aby móc dopasować do mojej specyfiki działalności tę najbardziej korzystną. Jestem spokojna o wszystkie sprawy “papierkowe”, szczerze polecam!

Monika Białasik

Kilkuletnia współpraca Morinda Poland Sp. z o.o. z biurem Bilans to przede wszystkim terminowość i rzetelność usług świadczonych na naszą rzecz. Są to dwa najistotniejsze aspekty naszej współpracy.

Dorota Gontarczyk

Współpracujemy z Kancelarią Doradcy Podatkowego Ryszard Śmidowicz Bilans od dłuższego już czasu i potwierdzamy zadowolenie z poziomu tej współpracy. Osoby kierujące jak i pracownicy biura to fachowcy, którzy poza zagadnieniami księgowości polskiej z dużą łatwością poruszają się w środowisku międzynarodowym. Usługi Kancelarii Doradcy Podatkowego Bilans to także innicjatywa i zaangażowanie w poszukiwanie najlepszych rozwiązań.

Andrzej Ankudo-Jankowski

Hierbij delen wij U mede dat we zeer tevreden zijn over onze jarenlange samenwerking in Polen,met name in het kader van de administratie en verzorging van de jaarstukken van Jeskon Sp.z o.o. We hopen de samenwerking met U nog vele jaren te mogen doorzette

C.J. van Herel

Korzystam z usług Kancelarii Pana Ryszarda Śmidowicza od 20 lat. Przez cały ten okres, Kancelaria zajmowała się księgowością kilku moich firm, z czegojestem bardzo zadowolony. Obsługa jest bardzo dobra. Na pochwałę zasługuje szczególnie Pani Danusia (księgowa), której nie straszne są tysiące dokumentów miesięcznie. Na drodze biznesu spotykałem różne firmy zajmujące się branżą podatkową, ale jako klient bardzo wymagający i marudny, stwierdzam, że tylko usługi Kancelarii Podatkowej Bilans spełniają moje oczekiwania i odpowiadają stawianym przeze mnie wymaganiom

Mariusz Tworek

Aktualności